siostry-klaryski-w-slupsku

Подробнее на сайте: http://buy-vehicle.ru
https://healthenter.ruhttps://cleanmedicine.ru http://free-minigames.com https://originhealth.ru http://live-cms.ru http://getkredit.ru https://rukamisdelai.ru http://make-credit.ruhttp://carautoremont.ru https://wellbuilding.ru Go to top of pagehttp://nunax.ru https://avtoremonto.ruhttp://wow-helper.ru http://saurfang.ru

Grupa Modlitwy Ojca Pio

P517108217.05.2015r. Grupa Modlitwy Św. Ojca Pio obchodziła 10-lecie istnienia.

Członkowie grupy przygotowywali się do tej uroczystości biorąc udział w dwudniowych rekolekcjach głoszonych przez Ojca Sebastiana - franciszkanina z Darłówka. Bogate w treści słowo boże głęboko zapadło w serca czcicielom Ojca Pio. Zakonnik wyjaśnił dogłębnie czym jest grzech, który zniszczył w nas obraz Boga, oraz jakie są jego konsekwencje. Następnie w oparciu o przypowieść o synu marnotrawnym mówił o wyjściu z kręgu śmierci, grzechu.
Wskazał na Jezusa, który z miłości do do człowieka bierze na siebie wszystkie nasze grzechy. Na krzyżu objawiła się miłość do grzesznika - zabójcy Boga. Na zakończenie rekolekcji Ojciec Sebastian prosił członków Grupy Św. Ojca Pio o modlitwę w intencji Kościoła, o nawrócenie Tych, którzy walczą z Kościołem, aby odkryli miłość Chrystusa, a także za duchownych.


Niedzielna Eucharystia miała bardzo uroczysty charakter odprawił ją ojciec duchowy grupy ks. Józef Kwieciński. Tego dnia przypadło również Święto Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Członkowie grupy w 10 rocznicę powstania dziękowali Bogu za dar Św. Ojca Pio, za wszystkie wyproszone za jego wstawiennictwem łaski prosząc Świętego patrona o dalszą opiekę, wstawiennictwo, a dla zmarłych członków o życie wieczne.


Czciciele Ojca Pio zaangażowali się w przygotowanie oprawy Mszy Św. Odbyła się procesja z darami podczas, której złożono na ołtarzu świecę, owoce, odnowione deklaracje przynależności do grupy modlitwy, wodę i wino oraz hostię. Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli możliwość ucałowania relikwii Św. Patrona.


Prezes Grupy p. Elżbieta Wróbel

P5171085.JPGP5171092.JPGP5171082.JPGP5171084.JPGP5171088.JPGP5171090.JPGP5171086.JPGP5171091.JPGP5171087.JPGP5171089.JPG

 

skrzynka-intencyjna-a 

adoracja-najswietszego-sakramentu

klaryski-slupsk-dane-kontaktowe2